Запрошення на святкування Дня міста Гнівані

З днем народження - рідна Гнівань !

17 вересня 2017 року відзначаємо 388 –му річницю з дня заснування Гнівані.

 

                                       В програмі святкування:

-14-30 -16-00 год. – дитяче свято в парку-сквері «HappyHoliBoom»: конкурси, розваги, танцювальне свято, «безумство фарбами»:

- 15-30 год. – формування колони та святкова хода від площі Перемоги до парку-скверу за участі учнів загальноосвітніх шкіл, представників трудових колективів, ветеранів міста;

- 16-00 – 17-00 год. – урочиста частина «Роде наш красний»;

- 17-00 – 22-00 год. – концерт за участю творчих колективів та солістів міста, а також виступ відомого композитора та виконавця Ігоря Юрковського з колективом «Фанфари-купали»; молодіжна  дискотека.

     Протягом святкового дня17 вересня 2017 року по вул. Соборній працюватимуть дитячі атракціони, функціонуватимуть зони «Вулична бібліотека», «Фотосушка», пройде молодіжний квест на знання історії міста, танцювальний флеш-моб та ін.

 

     Також закликаємо Васдолучитися до підготовки та зробити свою маленьку Батьківщину ще гарнішою. Давайте спільно наведемо лад у місті: біля будинків і споруд, на прилеглих територіях, попідмітаймо, облаштуймо зони відпочинку або просто підріжмо траву та чагарники.

 

    Спільна праця об’єднує, а любов до рідного міста здатна творити дива! Будьмо свідомими громадянами і продемонструймо, що місто Гнівань – це сучасний населений пункт, який розвивається  і славиться своїм населенням! 

 

Повернутись