Центр Джерело

Повір у себе і у тебе повірять інші.

Вже двадцятий раз поспіль це гасло звучить для дітей та молоді з особливими потребами Вінниччини – учасників обласного фестивалю творчості та талантів «Повір у себе». Вже п’ятий рік це гасло є девізом у житті вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Джерело» м.Гнівань. Ось і цього року в ювілейному двадцятому фестивалі взяли участь шестеро молодих людей із Центру «Джерело»,  які представили свої вироби у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»: Дзюня Лариса – плетіння із фольги, Чайка Анатолій – бісероплетіння, Хмельовська Катерина вишивка хрестиком, Оніщук Ірина картини із соломи, Коренюк Вікторія - в`язання гачком, Заводян Сергій вишивка атласною стрічкою.  Роботи вихованців були виготовлені під керівництвом соціального педагога -Ткачук Ю.М. та вчителя-реабілітолога -Пріображенської Л.О.

    Виставка робіт більше сотні дітей та молоді з особливими потребами області була оформлена у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї. Протягом двох тижнів її відвідали тисячі мешканці та гості  міста, навіть з інших країн.     

    Усі учасники були відзначені дипломами Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької обласної Ради, пам’ятними сувенірами, солодкими призами . Дзюня Лариса увійшла в десятку переможців голосування глядачів виставки робіт учасників ХХ обласного фестивалю «Повір у себе» та особисто була нагороджена головою облдержадміністрації Миколою Джигою та першим заступником голови обласної  Ради  Ігорем Кревським, церемонію нагородження інших учасників фестивалю продовжила заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова.  Нагородження учасників фестивалю проходило у обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Садовського  де учасники мали змогу переглянути виставу «Бережись лева» представлену колективом театру.

    Наші вихованці отримали яскраві враження та позитивні емоції. Участь у фестивалі це річна праця молодих людей. Бажаємо, усім хто доторкнувся до феєрії творчості,  натхнення, сили, терпіння на шляху до кращого.

    Хочемо подякувати усім хто допоміг нам у організації поїздки на фестиваль: голові громадської організації захисту та допомоги інвалідам «Джерело надії» - Шевчуку Р.М., в.о. директора районного ЦСССДМ - Франко О.П., батькам – Чайці В.А., Хмельовській Н.Ф.